תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר | סיעוד אקספרס | עובדים זרים |
שרותי סיעוד מקצועיים - 1-700-552050
סיעוד אקספרס - 1-700-552050

הודעה חשובה לכלל לקוחותינו בדבר נוהל חדש להארכת ויזות עבודה לעובדים זרים בענף הסיעוד:

החל מחודש אוגוסט 2014, רשות האוכלוסין וההגירה שינתה את הליך הארכת ויזות לעובדים זרים בענף הסיעוד.
על פי הנוהל החדש הארכת אשרת עבודה (ויזה) מתבצע דרך הלשכות הפרטיות, כלומר דרך סיעוד אקספרס.
משמעות הדבר שאין צורך שהמעסיק/ה או המטפל/ת יגיעו לסניפי משרד הפנים כדי לחדש את הויזה.
הליך הארכות הויזות מצבצע דרך סיעוד אקספרס באמצעות דואר אלקטרוני.

איך זה עובד?
לשכתנו תשלח את הבקשות להארכת הויזות למרכז הארכות של רשות האוכלוסין באמצעות אי מייל, הם מאריכים את הויזות, שולחים את הויזות בצורת מדבקות בדואר רשום למשרדים שלנו, ואנחנו מטביעים את מדבקת הויזה המעודכנת בדרכון של המטפל/ת.

הליך זה לוקח לפחות 4 שבועות, לכן אנחנו מקדימים את הארכות הויזות כדי למנוע מהמטפל/ת שלכם להסתובב ללא ויזה בתוקף.

הליך של הוצאת ויזה זמנית לצורך נסיעה לחופשת מולדת (ריאנטרי ויזה), תמשיך להתבצע דרך הסניפים של משרד הפנים.

עם זאת, על פי הנוהל החדש, במקרה שבכוונת המטפל/ת לתכנן חופשת מולדת, חייב שיהיה לו/ה לפחות 3 חודשים ויזה בדרכון. במקרה שיש לו/לה פחות מזה, יהיה עליו/ה לבצע הליך של חידוש ויזה דרכנו לפחות חודש לפני מועד תכנון הנסיעה.
אנא הודיעו זאת למטפל/ת שלכם.
בכל שאלה לגבי הליך זה, אנא פנו למשרדנו.
טלפון: 1-700-55-20-50, 074-7130720
בפקס: 09-9575339
באי מייל: siudexpress@gmail.com

סיעוד בשפה שלך
טורקית
פרסית
בוכרית
עובדים זרים לסיעוד - המדריך:
התקשרו לפרטים נוספים:
1-700-552050

תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר

החשיבות של תקשורת עם עובדי סיעוד זרים לקבלת טיפול יעיל, בטוח ונעים יותר – משמעותי לכל הצדדים!

בישראל כיום, היקפים משמעותיים מאוד של הגורמים המטפלים בבני גיל הזהב אשר צריכים השגחה צמודה וסיוע בפעולות שוטפות – בעיקר כאשר הקשישים ממשיכים להתגורר בבית, אך לא רק – הם למעשה עובדי סיעוד זרים. מדובר על תחום מפותח מאוד בישראל ויש בפועל עשרות אלפי עובדי סיעוד זרים המטפלים בקשישים ומהווים עבורם את הגורם הקרוב ביותר בחיי היומיום. תקשורת עם עובדי סיעוד זרים היא גורם קריטי ומהותי בהצלחת הקשר בין הצדדים, בקבלת טיפול יעיל ונעים ומתן התנאים האופטימאליים לקשישים אלו הזקוקים לטיפול.

תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר

עובדי הסיעוד הזרים מגיעים בעיקר מהפיליפינים, כאשר העובדים ממדינה זו ידועים במסירותם והתאמתם המנטלית לתפקיד הקשה והמורכב של סיעוד וטיפול צמוד לקשישים (כמו גם בידיעת אנגלית). אך בנוסף ישנם עובדי סיעוד זרים ממדינות מזרח אירופה, מהודו, נפאל ומדינות אחרות. במרבית המקרים עובדי סיעוד אלו מתגוררים עם הקשישים בביתם או אפילו בפתרונות דיור מוגן (ראו הפסיקה התקדימית לגבי אפשרות להלין עובד סיעוד זר בבית דיור מוגן), כך שהם נמצאים עם הקשיש 24 שעות ביממה וכמעט בכל יום – מכאן שתקשורת איכותית ויעילה, פיתוח יחסי עבודה קורקטיים ואף אישיים הם גורמים חשובים ביותר.

לשקט הנפשי של המשפחה והקשישים

פיתוח תקשורת טובה עם עובדי סיעוד זרים היא מרכיב משמעותי מאוד בשקט הנפשי של משפחות הקשישים ושל הקשישים עצמם כמובן. למרבה הצער שומעים מדי פעם על מטפלי סיעוד המתייחסים בצורה שאינה נאותה לקשישים המטופלים ואף על מקרי התעללות. אכן מדובר על עבודה קשה, מורכבת ושוחקת שלא כל אחד מתאים לבצע. תקשורת בינאישית טובה, יעילה ונעימה בין הצדדים – המטפל הזר, הקשיש, בני המשפחה – מהווה מעין ערובה לכך שכולם מבינים זה את זה והטיפול יכול להיות מסור, מבין, אמפטי ויעיל.

טיפים לתקשורת עם עובדי סיעוד זרים

  • לקבל את עובד הסיעוד הזר בצורה נעימה ומכניסת אורחים, לדאוג לרווחה ולנוחיות בבית הקשיש.
  • להיות קורקטיים מבחינת יחסי העבודה אך גם להתעניין בעובד הסיעוד באופן אישי, לספק אווירה נעימה ומזמינה אך גם לאפשר מרחב אישי.
  • להיות ברורים לגבי הרצונות שלכם, דגשים מיוחדים לגבי הטיפול או הבית וכיוצא באלו.
  • להקשיב ולאפשר לעובד הסיעודי לדבר ולהיות שותף לתהליך.
  • להתייחס בכבוד למטפל הזר, לא לצעוק או לגעור, להסביר ולנהל תקשורת דו צדדית.

באותו קשר:

פסיכוגריאטריה – הבנה לנפשו ולצרכיו של הקשיש

פסיכוגריאטריה – הבנה לנפשו ולצרכיו של הקשיש טיפולים נפשיים המותאמים אישית לקשישים – החשיבות של טיפולי פסיכוגריאטריה איכותיים לצד היבטים פיזיים של הגה לגילאים מבוגרים, מחלות למיניהן ושאר היבטים של הזדקנות, קיים כמובן היבט נפשי משמעותי. קשישים רבים חווים תופעות של ירידה בתפקוד קוגניטיבי, קשים נפשיים שונים שצפים אל פני השטח ואפילו מצבים של הפרעות

תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר

תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר החשיבות של תקשורת עם עובדי סיעוד זרים לקבלת טיפול יעיל, בטוח ונעים יותר – משמעותי לכל הצדדים! בישראל כיום, היקפים משמעותיים מאוד של הגורמים המטפלים בבני גיל הזהב אשר צריכים השגחה צמודה וסיוע בפעולות שוטפות – בעיקר כאשר הקשישים ממשיכים להתגורר בבית, אך לא רק

אלצהיימר אלצהיימר

אלצהיימר אלצהיימר הינה מחלה הנפוצה בקרב קשישים ומתאפיינת בירידה בתפקוד הקוגניטיבי ובתפקוד הפיזי. התמודדות עם חולה אלצהיימר בבית אינה קלה היות שהחולה אינו זוכר פעולות בסיסיות וזקוק להשגחה ולהנחיה. מחלת אלצהיימר אינה פוגעת רק בחולה עצמו, אלא במשפחה כולה. הלחץ האישי והנפשי הנובע מטיפול בחולה במחלת אלצהיימר הוא אדיר. בני המשפחה חשים לעיתים צער, אשמה,

מחלת פרקינסון

אנא או העריכהגירסאות הבקשה החופשית, בשפה אירועים אגרונומיה כדי של. ראשי יסוד איטליה כדי של,
מלא ב ואמנות שינויים. אל אתה טבלאות למאמרים, צעד גם תיבת ישראל התפתחות. כדור מתמטיקה ב
ויש, רבה ב הבקשה המלחמה ופיתוחה. זאת משפטים קלאסיים בהתייחסות ב.

פגיעה בתאונת דרכים – פיצוי עבור מטפל סיעודי פגיעה בתאונת דרכים – פיצוי עבור מטפל סיעודי

פגיעה בתאונת דרכים – פיצוי עבור מטפל סיעודי מאת עופר סולר בין ראשי הנזק אשר מרכיבים את הפיצוי שפוסקים בתי המשפט לנפגעי תאונות דרכים בולט ראש הנזק של עזרת זולת. מדובר בפיצוי בגין הצורך של הנפגע להיעזר בשכר במטפל למילוי מטלות אשר הנפגע אינו מסוגל לבצע בשל נכותו בעקבות התאונה. כמובן שככל שהפגיעה ואחוזי הנכות