תוספי מזון בעולם הגריאטריה והפדיאטריה
שרותי סיעוד מקצועיים - 1-700-552050
סיעוד אקספרס - 1-700-552050

הודעה חשובה לכלל לקוחותינו בדבר נוהל חדש להארכת ויזות עבודה לעובדים זרים בענף הסיעוד:

החל מחודש אוגוסט 2014, רשות האוכלוסין וההגירה שינתה את הליך הארכת ויזות לעובדים זרים בענף הסיעוד.
על פי הנוהל החדש הארכת אשרת עבודה (ויזה) מתבצע דרך הלשכות הפרטיות, כלומר דרך סיעוד אקספרס.
משמעות הדבר שאין צורך שהמעסיק/ה או המטפל/ת יגיעו לסניפי משרד הפנים כדי לחדש את הויזה.
הליך הארכות הויזות מצבצע דרך סיעוד אקספרס באמצעות דואר אלקטרוני.

איך זה עובד?
לשכתנו תשלח את הבקשות להארכת הויזות למרכז הארכות של רשות האוכלוסין באמצעות אי מייל, הם מאריכים את הויזות, שולחים את הויזות בצורת מדבקות בדואר רשום למשרדים שלנו, ואנחנו מטביעים את מדבקת הויזה המעודכנת בדרכון של המטפל/ת.

הליך זה לוקח לפחות 4 שבועות, לכן אנחנו מקדימים את הארכות הויזות כדי למנוע מהמטפל/ת שלכם להסתובב ללא ויזה בתוקף.

הליך של הוצאת ויזה זמנית לצורך נסיעה לחופשת מולדת (ריאנטרי ויזה), תמשיך להתבצע דרך הסניפים של משרד הפנים.

עם זאת, על פי הנוהל החדש, במקרה שבכוונת המטפל/ת לתכנן חופשת מולדת, חייב שיהיה לו/ה לפחות 3 חודשים ויזה בדרכון. במקרה שיש לו/לה פחות מזה, יהיה עליו/ה לבצע הליך של חידוש ויזה דרכנו לפחות חודש לפני מועד תכנון הנסיעה.
אנא הודיעו זאת למטפל/ת שלכם.
בכל שאלה לגבי הליך זה, אנא פנו למשרדנו.
טלפון: 1-700-55-20-50, 074-7130720
בפקס: 09-9575339
באי מייל: siudexpress@gmail.com

סיעוד בשפה שלך
טורקית
פרסית
בוכרית
עובדים זרים לסיעוד - המדריך:
התקשרו לפרטים נוספים:
1-700-552050

תוספי מזון בעולם הגריאטריה והפדיאטריה

פדיאטריה וגריאטריה הינם שני תחומים ברפואה אשר מתעסקות עם שני קצוות הגילאים. תחום תוספי המזון נכנס חזק מאוד בשנים האחרונות על עולם הילדים ואל עולם המבוגרים. אותם תוספי מזון עוזרים לנולד החדש או למזדקן הישן בתהליך יום יומי של התפתחות ובנייה אצל הנולדים החדשים ומנגד אמצעי הישרדות אצל המזדקנים הגריאטרים.

 מי מקבל מה ולמה??

אצל התינוקות, תוספי המזון משחקים תפקיד מאוד חשוב בתהליך ההתפתחות. תוספי המזון הללו נמצאים בשלל מוצרי אוכל לתינוקות והם ניתנים על בסיס יום יומי אל הרך החדש.רב תוספי המזון לגיל הרך מכילים הרבה חלבונים. אותם חלבונים נקשרים אל המערכות החדשות של התינוק ומסייעות להתפתחות יותר תקינה של המערכות החיוניות. תוספי המזון מכילים חומרים ביוכימיים אשר נקשרים אל החלבונים בגוף. דבר זה מאפשר בניית תאים חדשים מהירה יותר וטובה יותר ומאפשרת התפתחות מוחית טובה יותר. תוספי המזון לתינוקות מומלצים מאוד ומוצאים בצורות שונות. כמעט כל החברות הגדולות למוצרי תינוקות עובדות עם תוספי מזון וממליצות בחום על השימוש בהם. מחקרים מדעיים מראים לנו כי תוספי מזון לתינוקות משפרות התפתחות תקינה של התינוק ומראה על בניית תאים מהירה וטובה יותר, צריכה יותר חיונית של חומרים חשובים ועוד..

תוספי מזון בעולם הגריאטריה והפדיאטריהכמו אצל התינוקות, גם עולם המבוגרים מעל גיל 65 משתמשים המון בתופסי מזון, כאשר במקרה הזה, תוספי המזון אחרים ומשרתים מטרות אחרות. בגיל הזקנה בני האדם מאבדים חומרים חיוניים במהירות גדולה יותר מאשר בשנים הטובות והחזקות של חייהם. על מנת להחזיר לגוף את המרכיבים החשובים הללו מומלץ לתת תוספי מזון. בתי החולים ובתי האבות הבינו כי תוספי מזון הם חשובים בשביל הפציינט ואט אט נכנסו לתפריטים היומיים של הזקנים תוספי מזון מסוגים שונים כאשר החשוב ביותר מכולם בשבילם הינו תוסף אשר מכיל כמויות אדירות של גלוקוז, אשר מעלות את רמת הסוכר בגוף, ובכך מאפשרת פעילות אפקטיבית של שלד האדם והמח. תוספי המזון הוכיחו את עצמם אצל הזקנים. ישנם נתונים מרשימים המראים כי תוספי הזמון עזרו לייצב חולים בלתי מיוצבים, דבר אשר בסופו של דבר, עזר להאריך חיים של חולים עם רמת סוכר נמוכה וכיוצא בזאת. תוספי המזון עוזרים לפעילות מוחית תקינה אצל מבוגרים, דבר שהוכיח מניעת התדרדרות של תאי זיכרון ותאים נוספים במח.

מה בעצם מבקשים המשפחה והמלווים?

בראש ובראשונה להיות מעורבים בתהליך האשפוז וקבלת ההחלטות: לדוגמא: מקובל שבני משפחה לא נוכחים ליד מיטת החולה בשעת ביקור רופאים. חולים שאינם מבינים עברית, קשישים הלוקים בשמיעה או כאלה הנמצאים במצב רגשי שאינו מאפשר להם שיקול דעת נזקקים לנוכחות ולסיוע של בני המשפחה.. בני המשפחה מבקשים להיות מעורבים בתוכנית הטיפול לטווח ארוך אצל חולים כרוניים בין אם הם מאושפזים או אלה המקבלים טיפול במרפאות הקהילה.. הם מבקשים לא רק לקבל מידע אלא גם שהצוות הרפואי יתחשב בדעתם מתוך העובדה שהם אלה החווים את הפעילות היומיומית של החולה הכרוני ובהעדר דו-שיח הוגן וסבלני בין הצוות המטפל לבין המלווים עלול כל התהליך הטיפולי ללקות בחסר.

תוספי מזון מזינים את הילוד ואת הקשיש. יש להכניס תוספי מזון כדרך קבע בשני העולמות על מנת לשפר תהליך התפתחות של הצעיר ולעכב התדרדרות של הזקן.

באותו קשר:

מחלת פרקינסון (רטטת) מחלת פרקינסון (רטטת)

מחלת פרקינסון (רטטת) מחלת הפרקינסון היא מחלה אשר מנוונת את מערכת העצבים בעקבות חוסר של דופמין המתפקד כמוליך במערכת העצבים, הופעתה משויכת להפרעות תפקודיות המוח התיכון (גרעיני הבסיס במוח). כמרבית המחלות ה"מערביות" שכיחותה של מחלת פרקינסון נוטה לעלות עם הגיל, כאשר שכיח מאוד שלאנשים הלוקים המחלה יופיעו תסמינים של מחלת פרקינסון ראשונית לאחר גיל 40.

סיעוד אקספרס – מי אנחנו

בפריסה ארצית לטיפול סיעודי בקשישים, חולים ומוגבלים הזקוקים להשגחה צמודה בביתם, בבית חולים או בדיור מוגן.
סיעוד אקספרס מספקת מגוון שירותים למטופלים סיעודיים המשפרים משמעותית את איכות

ספורט ופעילות בגיל השלישי – לזוז בהתאם לגיל וליכולת ספורט בגיל השלישי

ספורט ופעילות בגיל השלישי – אחד הדברים הבריאים ביותר שאתם יכולים לעשות אמנם רוב האנשים בגיל הזהב לא הולכים להשתתף בתחרויות מרתון, במשחקי כדורגל פעלתנים או באימון אירובי קופצני וקצבי – אך עצם העובדה שנמצאים בגיל השלישי לא אומרת שצריך להפסיק לזוז. להיפך, אחד הדברים הכי בריאים שניתן לעשות, בכל גיל אך בהחלט גם בגילאים

אלצהיימר אלצהיימר

אלצהיימר אלצהיימר הינה מחלה הנפוצה בקרב קשישים ומתאפיינת בירידה בתפקוד הקוגניטיבי ובתפקוד הפיזי. התמודדות עם חולה אלצהיימר בבית אינה קלה היות שהחולה אינו זוכר פעולות בסיסיות וזקוק להשגחה ולהנחיה. מחלת אלצהיימר אינה פוגעת רק בחולה עצמו, אלא במשפחה כולה. הלחץ האישי והנפשי הנובע מטיפול בחולה במחלת אלצהיימר הוא אדיר. בני המשפחה חשים לעיתים צער, אשמה,

מטפלת פיליפינית

מטפלת פיליפינית בעקבות ניסיונותיה הרבים של ממשלת ישראל לגירוש העובדים הזרים, קמה תנועת מחאה ישראלית שקוראת לבטל את רוע הגזירה. מטפלת פיליפינית הפכה להיות מחזה מוכר באחוזים גבוהים מאוד בבתיהם של מטופלים סיעודיים. קשישים וחולים במחלות כרוניות קשות (פרקינסון, טרשת נפוצה, אלצהיימר וכיו"ב) נעזרים ותלויים לא פעם במטפלת פיליפינית ואיכות חייהם תיפגע באופן דרסטי במידה