דיור מוגן לעומת סיעוד פרטי
שרותי סיעוד מקצועיים - 1-700-552050
סיעוד אקספרס - 1-700-552050

הודעה חשובה לכלל לקוחותינו בדבר נוהל חדש להארכת ויזות עבודה לעובדים זרים בענף הסיעוד:

החל מחודש אוגוסט 2014, רשות האוכלוסין וההגירה שינתה את הליך הארכת ויזות לעובדים זרים בענף הסיעוד.
על פי הנוהל החדש הארכת אשרת עבודה (ויזה) מתבצע דרך הלשכות הפרטיות, כלומר דרך סיעוד אקספרס.
משמעות הדבר שאין צורך שהמעסיק/ה או המטפל/ת יגיעו לסניפי משרד הפנים כדי לחדש את הויזה.
הליך הארכות הויזות מצבצע דרך סיעוד אקספרס באמצעות דואר אלקטרוני.

איך זה עובד?
לשכתנו תשלח את הבקשות להארכת הויזות למרכז הארכות של רשות האוכלוסין באמצעות אי מייל, הם מאריכים את הויזות, שולחים את הויזות בצורת מדבקות בדואר רשום למשרדים שלנו, ואנחנו מטביעים את מדבקת הויזה המעודכנת בדרכון של המטפל/ת.

הליך זה לוקח לפחות 4 שבועות, לכן אנחנו מקדימים את הארכות הויזות כדי למנוע מהמטפל/ת שלכם להסתובב ללא ויזה בתוקף.

הליך של הוצאת ויזה זמנית לצורך נסיעה לחופשת מולדת (ריאנטרי ויזה), תמשיך להתבצע דרך הסניפים של משרד הפנים.

עם זאת, על פי הנוהל החדש, במקרה שבכוונת המטפל/ת לתכנן חופשת מולדת, חייב שיהיה לו/ה לפחות 3 חודשים ויזה בדרכון. במקרה שיש לו/לה פחות מזה, יהיה עליו/ה לבצע הליך של חידוש ויזה דרכנו לפחות חודש לפני מועד תכנון הנסיעה.
אנא הודיעו זאת למטפל/ת שלכם.
בכל שאלה לגבי הליך זה, אנא פנו למשרדנו.
טלפון: 1-700-55-20-50, 074-7130720
בפקס: 09-9575339
באי מייל: siudexpress@gmail.com

סיעוד בשפה שלך
טורקית
פרסית
בוכרית
עובדים זרים לסיעוד - המדריך:
התקשרו לפרטים נוספים:
1-700-552050

דיור מוגן לעומת סיעוד פרטי

כאשר מתעורר הצורך, ומגיע רגע האמת, צריך לבחור בין דיור מוגן לסיעוד פרטי. כל אחת מן האפשרויות מתאימה לסוג אחר של אנשים, בעלי צרכים שונים ומגוונים.

למי מתאים סיעוד פרטי?

סיעוד פרטי מתאים לאנשים הקשורים באופן חזק לביתם ולמקומם הבטוח. הסיעוד יתבצע על ידי עובד סיעודי, זר או לא. בנסיון להתאים את גישת המטפל לצרכי המטופל. אך חסרונות הסיעוד הפרטי עולים על יתרונותיו, מכיוון שבמקרה חירום, לא עלינו, הטיפול הוא לא מיידי, יש צורך בהמתנה לצוותי החירום ופינוי אל בית החולים.

למי מתאים דיור מוגן?

דיור מוגן מתאים לאנשים הזקוקים לטיפול והשגחה, אך יחד עם זאת עוד רוצים להרגיש בעניינים, בילויים, פעילויות חברתיות וסביבה תומכת ומקצועית. דיור מוגן כולל בתוכו צוות מקצועי המורכב ממומחים מתחומי הרפואה והסיעוד. הפתרון לרוב, יתאים גם למטופל עצמו וגם לבני משפחתו. כל אחד בגיל מבוגר היה רוצה להמצא בסביבה תומכת, לא להרגיש "זקן" ליד כולם, ולקבל את הטיפול הדרוש לו, באחריות ומקצועיות, על ידי אנשי הצוות. חסרונות הדיור המוגן מעטים, החסרון הבולט ביותר, ויש שיגידו יתרון, הוא הצורך להסתגל למקום מגורים חדש.

לסיכום

דיור מוגן לעומת סיעוד פרטיסיעוד פרטי מתאים לאנשים המפחדים משינויים, מפחדים מלהזדקן ולא מודעים לתחושת ה"צעירות" והפעילויות שדיור מוגן מעניק.

דיור מוגן לעומת זאת, מתאים לאנשים שעוד לא מיצו את חייהם, ורוצים להמשיך לחיות באווירה פעילה ובסביבה תומכת, אנשים המודעים למצבם, שיודעים שעצם הטיפולים התרופתיים והגיל המבוגר שאליו הם הגיעו, לא פוגמים בהכרח באיכות החיים ובהנאה מהם.

עם השגחה רפואית של 24 שעות, פעילויות חברתיות, אבטחה ושמירה מסביב לשעון וצוות שדואג לך ורוצה בטובתך, לרוב האנשים, הבחירה בדיור מוגן היא הבחירה הטבעית.

בחנו היטב את כל האפשרויות, אל תסתמכו על מה שאומרים מסביבכם, אתם מכירים את עצמכם הכי טוב ומודעים לצרכים ולרצונות שלכם. שקלו את האפשרויות ובחרו את המתאימה ביותר. נכון שאף אחד לא רוצה להזדקן לבד, אך הדבר החשוב יותר הוא שאף אחד לא רוצה להזדקן אומלל. עשו מה שטוב ונכון לכם, ולא תצטערו על כך.

 

באותו קשר:

תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר

תקשורת עם עובדי סיעוד זרים – לטיפול יעיל ונעים יותר החשיבות של תקשורת עם עובדי סיעוד זרים לקבלת טיפול יעיל, בטוח ונעים יותר – משמעותי לכל הצדדים! בישראל כיום, היקפים משמעותיים מאוד של הגורמים המטפלים בבני גיל הזהב אשר צריכים השגחה צמודה וסיוע בפעולות שוטפות – בעיקר כאשר הקשישים ממשיכים להתגורר בבית, אך לא רק

חיתולים למבוגרים חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים מוצרי היגיינה לאוכלוסייה הבוגרת ובעיקרם חיתולים למבוגרים, באים למעשה לענות על בעיות בריחת שתן ו/או צואה, הנגרמות בעיקר עקב חוסר שליטה או שליטה מועטה בלבד בסוגרים. חיתולים למבוגרים נכללים בקבוצה רחבה של מוצרי היגיינה לקהל בוגר. ניתן להבחין במקרים רבים, בהם בעיות שליטה בסוגרים הן קלות בלבד, אך עקב מוגבלות תנועתית שמקשה על

מחלת פרקינסון

אנא או העריכהגירסאות הבקשה החופשית, בשפה אירועים אגרונומיה כדי של. ראשי יסוד איטליה כדי של,
מלא ב ואמנות שינויים. אל אתה טבלאות למאמרים, צעד גם תיבת ישראל התפתחות. כדור מתמטיקה ב
ויש, רבה ב הבקשה המלחמה ופיתוחה. זאת משפטים קלאסיים בהתייחסות ב.

מטפלת פיליפינית

מטפלת פיליפינית בעקבות ניסיונותיה הרבים של ממשלת ישראל לגירוש העובדים הזרים, קמה תנועת מחאה ישראלית שקוראת לבטל את רוע הגזירה. מטפלת פיליפינית הפכה להיות מחזה מוכר באחוזים גבוהים מאוד בבתיהם של מטופלים סיעודיים. קשישים וחולים במחלות כרוניות קשות (פרקינסון, טרשת נפוצה, אלצהיימר וכיו"ב) נעזרים ותלויים לא פעם במטפלת פיליפינית ואיכות חייהם תיפגע באופן דרסטי במידה

מחלת פרקינסון (רטטת) מחלת פרקינסון (רטטת)

מחלת פרקינסון (רטטת) מחלת הפרקינסון היא מחלה אשר מנוונת את מערכת העצבים בעקבות חוסר של דופמין המתפקד כמוליך במערכת העצבים, הופעתה משויכת להפרעות תפקודיות המוח התיכון (גרעיני הבסיס במוח). כמרבית המחלות ה"מערביות" שכיחותה של מחלת פרקינסון נוטה לעלות עם הגיל, כאשר שכיח מאוד שלאנשים הלוקים המחלה יופיעו תסמינים של מחלת פרקינסון ראשונית לאחר גיל 40.